Interesne dejavnosti

Interesne dejavnosti: 2021 – 2022

RazredInteresna dejavnostMentorDan v tednuUraUčilnicaCenaPričetek dej.
1.r.OTROŠKI PEVSKI ZBORTAMARA JERINAponedeljek12.55 – 13.405.C 6.9.
1.r.EKO VRTMATEJA ČADEŽčetrtek13.45 – 14.301.B 16.9.
2.r.USTVARJALNE DELAVNICEJANJA KRIŽAJtorek13.45 – 14.302.B 21.9.
2.r., 3.r.OTROŠKI PEVSKI ZBORURŠKA ZAMEJCčetrtek12.55 – 13.40GL 9.9.
3. r.MALA ŠOLA RAČUNALNIŠTVOLOVRO GANTARtorek7.30 – 8.15RAČ 21.9.
3.r.USTVARJANJE in ROČNA DELANINA KORITNIKtorek13.45 – 14.303.C 7.9.
3.r.IZDELAJMO DRUŽABNE IGRE IN SE IGRJAMOJANA MESECčetrtek13.45 – 14.303.C 23.9.
3.r.ANGLEŠKE BRALNE URICEPETRA ŽITKOponedeljek7.30 – 8.153.A 13.9.
3.r., 4.r.EKO KROŽEKBOJANA PETROVČIČsreda12.55 – 13.404.A 15.9.
4.r.PO SVETU NAOKROGMATEJA ČADEŽtorek13.45 – 14.304.A 21.9.
3.r. – 8.r.FOLKLORNA SKUPINATANJA ZUPANsreda7.30 – 8.15tribuna 8.9.
4.r., 5.r.ŠAHPETER PURGtorek7.30 – 8.15TH oktober
4.r.PODJETNO S PROSTIM ČASOMALENKA KOŠAK MENCINtorek7.30 – 8.15terasa 14.9.
4.r.ŠIVANJEANA AHLIN JANŠAsreda7.30 – 8.154.A5 €6.10.
4.r., 5.r.OTROŠKI PEVSKI ZBORLIDIJA LENARČIČčetrtek13.45 – 14.30GL 9.9.
4.r. – 6.r.VESELA ŠOLAMATEJA GLUŠIČpo dogovoru 5.C oktober
4.r., 5.r.UČIMO SE KUHATIPETRA VOGRINCtorek12.55 – 14.30GOSplačljiv materialoktober
5.r. – 9.r.PROSTOVOLJSTVOPETRA ŽITKOpo dogovoru terasa oktober
6.r.SLADICE IN ŠE KAJ?DARJA ŠEGAčetrtek12.55 – 14.30 (teden A)GOS oktober
6.r.FINANČNA PISMENOSTDARJA ŠEGA, SONJA STRGARpo dogovoru GOS 20.9.
6.r. ŠAHSONJA STRGARsreda12.55 – 13.40ZG 22.9.
8.r.IGRAJE S ŠTEVILISONJA STRGARsreda7.30 – 8.15MA2 22.9.
6.r. – 9.r.MATEMATIČNI KROŽEKSABINA OVENtorek, sreda7.30 – 8.15MA1 21.9.
6.r. – 9.r.PEVSKI ZBORHELENA GRBACponedeljek13.45 – 14.30GL 6.9.
6.r. – 9.r.DRAMSKI KROŽEKMARTINA KOKELJtorek13.45 – 14.30SL2 4.10.
6.r.  – 9.r.MLADI VEDOŽELJNEŽIVESNA JURAČčetrtek7.30 – 8.15GL 16.9.
6.r.  – 9.r.LIKOVNI KROŽEKDAVID PIRNATtorek12.55 – 14.30 teden BLIK 7.9.
6.r.  – 9.r.STOP MOTION ANIMACIJADAVID PIRNATtorek12.55 – 14.30 teden A 14.9.
6.r.  – 9.r.ZELIŠČARSKI KROŽEKVESNA JURAČsreda7.30 – 8.15GL 15.9.
6.r.  – 8.r.TEHNIŠKI KROŽEKPETER PURGčetrtek7.30 – 8.15TH oktober
7.r.  – 9.r.BESEDNA USTVARJALNICALEA TORIpo dogovoru MUS2 9.9.
7.r.  – 9.r.VESELA ŠOLAMARTINA KOKELJpo dogovoru SL2 oktober
7.r. – 9.r.MALO PO NEMŠKOLEA TORIpo dogovoru MUS2 februar
8.r.KALIGRAFIJAURŠA GOVEKARpo dogovoru ZG 9.9.
9.r.MEPIVOJSKA, LONČAR, ORTARponedeljekpo RUGEOspletni indeks27.9.
        
RazredInteresna dejavnostMentorDan v tednuUraUčilnicaCenaPričetek dej.
1.r.SPLOŠNA ŠPORTNA VADBAMIRJANA KOGOVŠEKponedeljek7.30 – 8.15TV 20.9.
1.r.KOŠARKALOVRO GANTARčetrtek13.45 – 14.30TV 23.9.
1.r.RITMIČNA GIMNASTIKA – dekletaMETKA GREBENCponedeljek13.45 – 14.30TV 4.10.
3.r. – 9.r.PLANINSKI KROŽEKGOVEKAR, KRIŽAJ, VOGRINCpo dogovoru   oktober
2.r.RITMIČNA GIMNASTIKA – dekletaMETKA GREBENCčetrtek13.45 – 14.30TV 7.10.
2.r., 3.r.ATLETIKA/GIMNASTIKAMATJAŽ BAJECtorek14.35 – 15.20TV 5.10.
2.rKOŠARKALOVRO GANTARčetrtek14.35 – 15.20TV 23.9.
3.r. – 5.r.RITMIČNA GIMNASTIKA – dekletaMETKA GREBENCponedeljek14.35 – 15.20TV 4.10.
3.r.KOŠARKA – fantjeTADEJ DE GLERIAtorek13.45 – 14.30TV 16.9.
4.r.KOŠARKA – fantjeTADEJ DE GLERIAtorek14.35 – 15.20TV 16.9.
4.r., 5.r.ATLETIKA/GIMNASTIKAMATJAŽ BAJECtorek13.45 – 14.30TV 5.10.
5.r.ODBOJKAKATJA MIŠIČtorek14.35 – 15.20TV 21,9,
6.r.ODBOJKAKATJA MIŠIČsreda14.35 – 15.20TV 22.9.
7.r.ODBOJKAKATJA MIŠIČčetrtek14.35 – 15.20TV 23.9.
8.r.JOGAKARMEN SLANApetek7.30 – 8.15TV 10.9.
6.r. – 9.r.MEŠANE BORILNE VEŠČINEMITJA MOČILARponedeljek13.45 – 14.30TV 6.9.

(Skupno 1.663 obiskov, današnjih obiskov 1)