Skoči na glavno vsebino

Predstavitvene delavnice za angleški tabor

V ponedeljek, 13. 3. 2023, sta našo šolo obiskala Sam in Lauren, angleška učitelja iz jezikovne šole The English Experience, School of English. Z učenci 5., 6., 7. in 8. razredov sta izvedla predstavitvene delavnice za angleški tabor, ki ga na naši šoli organiziramo letos poleti, od 21. do 25. avgusta, za učence od 1. do 9. razreda.

Učenci so spoznavali londonske znamenitosti, se učili dajanja navodil za pot, organizirali turistični ogled Londona, pisali razglednice, igrali štafetne igre … Predvsem pa so se zabavali in komunicirali v angleščini ter ugotavljali, da so se že zmožni sporazumevati z naravnimi govorci angleščine, ki slovensko ne znajo.

Učenci so bili nad delavnicami navdušeni, Sam in Lauren pa sta bila presenečena nad njihovim znanjem angleščine, energijo in sodelovanjem.

V primeru, da bi kdo želel prejeti več informacij o taboru ali se prijaviti, to sporočite na elektronski naslov anja.kalin@guest.arnes.si.

Koordinatorici na OŠ AMS Vrhnika, Petra Žitko in Anja Kalin

(Skupno 215 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost