Skoči na glavno vsebino

ODLIČEN USPEH DOMAČIH ROKOMETAŠIC

Rokometna tekma na OŠ Antona Martina Slomška Vrhnika

V četrtek, 17. 11. 2022, popoldan se je na Osnovni šoli Antona Martina Slomška Vrhnika  odvila rokometna tekma. Pomerile so se tekmovalke z domače šole, Osnovne šole Antona Martina Slomška Vrhnika, in tekmovalke s sosednje Osnovne šole Ivana Cankarja. Na tribuni se je trlo domačih navijačev, ki so glasno spodbujali svoje favoritinje.

Igra med rokometnima ekipama je bila napeta, saj sta bili obe ekipi odlični. Dekleta iz Osnovne šole Ivana Cankarja so prvi polčas vodile s 5 : 6. V drugem polčasu so se pomerile tudi mlajše rokometašice obeh ekip in pokazale svojo zagnanost in željo po zmagi. Očitno so mlajše rokometašice Osnovne šole Antona Martina Slomška dale zagon starejšim, saj so te nato zadele več golov. Končni rezultat tekme je bil tesen, 11 : 10,  zmagala pa je domača ekipa. Vsem tekmovalkam čestitamo za odlično igro!