Skoči na glavno vsebino

Interesne dejavnosti

PREDSTAVITEV INTERESNIH DEJAVNOSTI ŠOLSKO LETO 2023/24

Interesne dejavnosti: 2023 – 2024

 RazredInteresna dejavnostMentorDan v tednuUraUčilnicaCenaPričetek dej.
 1.r.OTROŠKI PEVSKI ZBORTAMARA JERINAponedeljek12.55 – 13.404.B 11.9.
 1.r., 2.r.EKO VRTDARJA ŠEGAsreda – A urnik14.35 – 15.202.B 13.9.
 1.r. – 4.r.FOLKLORNA SKUPINATANJA ZUPANtorek7.30 – 8.154.A 12.9.
 1.r. – 5.r.RISANJE IN SLIKANJEDAVID PIRNATpetek – A urnik12.05 – 13.40LIK oktober
 1.r. – 5.r.KIPARSTVODAVID PIRNATčetrtek – A urnik12.55 – 14.30LIK oktober
 1.r. – 5.r.KLJUNASTE FLAVTEMETKA TRAMTEsreda13.45 – 14.30GL 13.9.
 2.r., 3.r.OTROŠKI PEVSKI ZBORMETKA TRAMTEsreda7.30 – 8.15GL 6.9.
 2.r., 3.r.ZABAVNO RAZISKOVANJEDARJA BUHsreda7.30 – 8.152.B 20.9.
 3. r.MALA ŠOLA RAČUNALNIŠTVABRANKO OCVIRKčetrtek7.30 – 8.15RAČ oktober
 3.r.USTVARJANJE in ROČNA DELANINA KORITNIKtorek13.45 – 14.303.B 12.9.
 3.r., 4.r.IZDELAJMO DRUŽABNE IGREJANA MESECsreda13.45 – 14.303.B oktober
 3.r., 4.r.EKO KROŽEKBOJANA PETROVČIČponedeljek12.55 – 13.405.B 13.9.
 3.r., 4.r.RESNIČNA PRAVLJICAKATJA MIŠIČponedeljek14.35 – 15.203.B oktober
 4.r., 5.r.KVAČKANJEANA AHLIN JANŠAsreda7.30 – 8.154.A 20.9.
 4.r., 5.r.ŠAHPETER PURGtorek7.30 – 8.15TH 12.9.
 4.r., 5.r.OTROŠKI PEVSKI ZBORMETKA TRAMTEčetrtek13.45 – 14.30GL 7.9.
 4.r. – 6.r.VESELA ŠOLAMATEJA GLUŠIČpo dogovoru 5.B oktober
 4.r., 5.r.UČIMO SE KUHATIPETRA VOGRINCtorek12.55 – 14.30GOSplačljiv materialoktober
 4.r.  – 9.r.KAMIŠIBAJ IN ŠE KAJVESNA JURAČpetek7.30 – 8.15AN september
 5.r., 6.r.EKO VRTDARJA ŠEGAsreda – B urnik14.35 – 15.205.A 13.9.
 6.r. – 9.r.MLADINSKI PEVSKI ZBORMETKA TRAMTEponedeljek13.45 – 15.00GL 11.9.
 6.r. – 9.r.FINANČNA PISMENOSTSONJA STRGARpo dogovoru  MA2 september
 6.r. – 9.r.ČUSTVENA INTELIGENCASONJA STRGARpo dogovoru MA2  september
 6.r.  – 9.r.TEHNIŠKI KROŽEKPETER PURGpo dogovoru TIT oktober
 7.r.  – 9.r.MALE SIVE CELICEOCVIRK, GANTARpo dogovoru  RAČ september
 7.r.GEOGRAFSKI KROŽEKVESNA JURAČpo dogovoru  AN september
 7.r.  – 9.r.BESEDNA USTVARJALNICALEA TORIpo dogovoru  MUS2 september
 7.r.  – 9.r.VESELA ŠOLAMARTINA KOKELJpo dogovoru SL2 oktober
 7.r. – 9.r.MALO PO NEMŠKOLEA TORIpo dogovoru MUS2 september
8.r., 9.r.LJUBEZEN GRE SKOZI ŽELODECMARTINA KOKELJpo dogovoru GOS  oktober
8.r.KALIGRAFIJAURŠA GOVEKARpo dogovoru ZG oktober
9.r.MEPIVOJSKA,ORTAR, LONČARponedeljekpo RUGEOspletni indeks18.9.
            
RazredInteresna dejavnostMentorDan v tednuUraUčilnicaCenaPričetek dej.
1.r.KOŠARKALOVRO GANTARčetrtek13.45 – 14.30TV 21.9.
2.r., 3.r.ATLETIKA/GIMNASTIKAMATJAŽ BAJECtorek14.35 – 15.20TV 19.9.
2.rABC ŠPORTASAŠO JARCčetrtek7.30 – 8.15TV 21.9.
 2.rKOŠARKALOVRO GANTARčetrtek14.35 – 15.20TV 21.9.
 3.r.- 4.r.TELO-VADBAKATJA MIŠIČsreda13.45 – 14.30TV oktober
 3.r. – 9.r.PLANINSKI KROŽEKVOGRINC, T.ŠIRCApo dogovoru   oktober
 3.r.KOŠARKATADEJ DE GLERIAtorek13.45 – 14.30TV 12.9.
 4.r.KOŠARKATADEJ DE GLERIAtorek14.35 – 15.20TV 12.9.
 4.r., 5.r.ATLETIKA/GIMNASTIKAMATJAŽ BAJECtorek13.45 – 14.30TV 19.9.
 4.r., 5.r.ODBOJKAKATJA MIŠIČčetrtek14.35 – 15.20TV oktober
 6.r., 7.r.ODBOJKAKATJA MIŠIČsreda14.35 – 15.20TV oktober
 8.r., 9.r.ODBOJKAKATJA MIŠIČtorek14.35 – 15.20TV oktober
 6.r. – 9.r.MEŠANE BORILNE VEŠČINEMITJA MOČILARponedeljek13.45 – 14.30TV 18.9.
(Skupno 3.440 obiskov, današnjih obiskov 3)
Dostopnost