Skoči na glavno vsebino

Na odru »PLEŠEM – POMAGAM« tudi Slomškovi folkloristi

V nedeljo, 22. 5. 2022, ob 19. uri je v Linhartovi dvorani Cankarjevega doma v Ljubljani potekal humanitarni koncert za pomoč integraciji ukrajinskih otrok v Sloveniji, ki ga je organizirala Zveza prijateljev mladine Moste – Polje in folklorna skupina Emona. Vabilu za nastop se je odzvala tudi naša šolska folklorna skupina pod okriljem učiteljice Tanje Zupan. Na prireditvi smo lahko uživali v številnih zanimivih pevskih in plesnih točkah, vsem pa je bilo  skupno veselje do glasbe in želja pomagati.

Naši folkloristi so se predstavili z Jurjevanjem in svoj nastop opravili več kot odlično. Dokazali so, da so resnično srčni plesalci, saj so z veliko vaje in truda poskrbeli za to, da so našo šolo na tako veliki prireditvi odlično zastopali. Čestitke plesalcem in mentorici!

(Skupno 101 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...

Dostopnost