Skoči na glavno vsebino

Košarkarski derbi

V četrtek 20. 10. 2022 se je odvijala košarkarska tekma za starejše dečke, Cankar : Slomšek. Potekala je v telovadnici OŠ Ivana Cankarja. Tam smo začeli z ogrevanjem. Igrali smo tekmo s tremi tretjinami. Vsaka tretjina traja 10 minut. Celo tekmo je bil rezultat tesen, a na koncu je imela več sreče domača ekipa, saj se je tekma končala z rezultatom 41: 40 za gostitelje. Slomški se še nismo predali, saj nas v torek 25. 10. 2022 čaka povratna tekma na Osnovni šoli Antona Martina Slomška. igrali bomo torej na domačem terenu, zato bo podpora s tribun več kot dobrodošla. Pridite navijat za našo ekipo! Tekma se bo začela ob 13:45. Zapisal: Jakob Maklin

Stojijo, od leve proti desni: Gregor Mišič, Lars Marolt, Bor Mrzlikar, Žan Kokalj Pajsar, Tai Rančov, Naj Rajh, Tadej de Gleria (trener). Klečijo (od leve proti desni): Krištof Cukjati, Gal Frank, Tine Potrebuješ, Jakob Zamejc, Jakob Maklin, Aleksandr Rudakov

(Skupno 263 obiskov, današnjih obiskov 1)