Praznični sejem

V ponedeljek, 2. 12. 2019, je nas naši šoli potekal praznični sejem. Učenci so se zares potrudili in razstavili raznovrstno paleto domiselnih prazničnih izdelkov, sejem pa so dopolnili z likovno razstavo. Množico obiskovalcev je najprej pozdravila pesem, ki so jo zapeli učenci 1. in 2. razredov, obiskovalce pa je nagovorila tudi naša ravnateljica. Na sejmu se je predstavila tudi Slomškova kavarna, kjer so se naši obiskovalci lahko okrepčali z dobrotami. Vsa sredstva, nabrana na sejmu, gredo v šolski sklad, ki skrbi za naše učence.

Sejem je pričaral veliko nasmehov in dobre volje, vsem želimo, da vas bo ta dobra volja spremljala skozi celotni praznični čas in skozi leto 2020.

Vesele praznike in srečno v novem letu.

 

Vsi zaposleni OŠ AMŠ Vrhnika

(Skupno 590 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...