SIMBIOZA

Projekt združuje medgeneracijsko sodelovanje, vseživljenjsko učenje, prostovoljstvo in proaktivnost.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zaključna prireditev projekta, ki je povezal 142 šol, je letos potekala na naši šoli, pod vodstvom mentorice, Petre Žitko. Med gosti je bil župan Občine Vrhnika, g. Stojan Jakin. Prireditev sta odlično vodila Živa in Erazem. Med drugimi so nastopali: Otroški pevski zbor OŠ Antona Martina Slomška Vrhnika, folklorna skupina OŠ Antona Martina Slomška Vrhnika in Društvo upokojencev Vrhnika.

Učenci naše šole so se odlično odrezali v vseh kategorijah. V kategoriji naj fotografija je Lana Drmota dosegla tretje mesto. V kategoriji literarnih prispevkov, sta učenki Oriana Angeli in Anja Molk dosegli drugo mesto. Prav tako drugo mesto je dosegla Karin Jerina v kategoriji naj video.

 

 

 

 

 

 

Za naj šolo je bila izbrana OŠ Cirkulane-Zavrč.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vsem iskrene čestitke.

Več o prireditvi si preberimo na povezavi.

 

(Skupno 448 obiskov, današnjih obiskov 1)

Morda vam bo všeč tudi...